VILAPARK

Lokalita

V Máslovicích se bydlení v blízkosti přírody propojuje se skvělou dopravní dostupností do Prahy. Jedná se o menší obec, která vám poskytne soukromí, relax a zázemí.

V rámci volnočasových aktivit Máslovice svým obyvatelům nabízí sportovní hřiště, kde můžete hrát tenis, volejbal či nohejbal, a nově zrekonstruovanou hospodu s tanečním sálem.

Blízké okolí pak přímo vybízí k příjemným procházkám a cyklovýletům. Obec je totiž součástí přírodního parku Dolní Povltaví.

Líná nedělní odpoledne vám tak zpestří například kilometrová procházka na skalní vyhlídku Choč. Odtud můžete obdivovat panoramatický výhled na Vltavu, zalesněné skály, město Libčice a nedaleký mlýn Dol nahradit za nedalekou osadu Dol.

Na své si v Máslovicích přijdou zejména milovníci cyklistiky, kteří mohou denně využívat frekventované cyklostezky podél Vltavy vedoucí až do pražských Holešovic. 

Obec spravuje proaktivní zastupitelstvo, které pro své obyvatele pravidelně připravuje zajímavé kulturní akce. V Máslovicích se tedy rozhodně nudit nebudete. Tak neváhejte a najděte svou cestu domů.