VILAPARK

LOKALITA

V Máslovicích se bydlení v blízkosti přírody propojuje se skvělou dopravní dostupností do Prahy. Jedná se o menší obec, která vám poskytne soukromí, relax a zázemí.

Vilapark Maslovice

SLUŽBY A ZAZEMÍ

V rámci volnočasových aktivit Máslovice svým obyvatelům nabízí sportovní hřiště, kde můžete hrát tenis, volejbal či nohejbal, a nově zrekonstruovanou hospodu s tanečním sálem.

RODINA A DĚTI

V Máslovicích naleznete mateřskou školku a nedalekých Klecanech se nachází základní škola, kam mohou vaše děti bezproblému docházet vzhledem k perfektnímu dopravnímu spojení.

OKOLÍ

Blízké okolí pak přímo vybízí k příjemným procházkám a cyklovýletům. Obec je totiž součástí přírodního parku Dolní Povltaví.

VÝLETY

Líná nedělní odpoledne vám tak zpestří například kilometrová procházka na skalní vyhlídku Choč. Odtud můžete obdivovat panoramatický výhled na Vltavu, zalesněné skály, město Libčice a nedalekou osadu Dol.

CYKLOSTEZKY

Na své si v Máslovicích přijdou zejména milovníci cyklistiky, kteří mohou denně využívat frekventované cyklostezky podél Vltavy vedoucí až do pražských Holešovic.

KDE SE MÁSLOVICE NACHÁZÍ?